8. Realitná konferencia NARKS

NEHNUTEĽNOSTI
A INVESTÍCIE

Vážený realitný kolega,

pozývame Ťa zúčastniť sa na konferencii už 4. novembra 2021 od 13,00 hod. ONLINE z celej SR.

Realitný trh prechádza turbulentným vývojom, ktorý priniesla pandemická situácia v Európe a vo svete. Ako sa menia podmienky na trhu, čo ovplyvňuje v súčasnosti jeho vývoj, postrehy z ekonomiky a zo sveta úspešných realitných maklérov, vrátane príkladov dobrej praxe, prinesie 8. ročník odbornej realitnej konferencie NARKS.

Sme svedkami toho ako ceny nehnuteľností nepretržite rastú, a to nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Rovnaký vývoj zaznamenali rôzne oblasti ekonomiky (stavebníctvo, stavebné materiály, spotrebný tovar a ohlásené zdraženie energií), a to môže priniesť ďalšie reťazové zvýšenie cien aj mieru ročnej inflácie.

Úlohou konferencie je prezentovať aktuálne informácie a dianie na realitnom trhu na Slovensku a pomôcť nájsť optimálne riešenia na túto situáciu. Uvedieme vás aj do sveta PropTechov a IT riešení pre efektívnejšie podnikanie nielen v realitách.

Podujatie je určené realitným profesionálom, odbornej ako aj širokej verejnosti, záujemcom o podnikanie v realitách. Uvažujete o prenájme alebo kúpe nehnuteľností na podnikanie? Zistite možnosti a aktuálnu situáciu na trhu. Vstup na podujatie je voľný.
Sledujte online živý prenos cez Facebook stránku NARKS alebo YouTube kanál NARKS.

 

Generálnym partnerom je Slovak Business Agency