Realitná konferencia NARKS 2017

Realitná konferencia NARKS privítala v roku 2017 viac ako 350 realitných profesionálov, bankárov a finančných odborníkov z oblasti nehnuteľností z celého Slovenska. Odborný program a slávnostný galavečer boli ešte výnimočnejšie ako po predošlé ročníky, keďže NARKS oslávila zároveň svoje 25. výročie.

Oslávili ho zástupcovia z realitných kancelárií, ako aj príbuzných odborov. Využili tak odborný program a praktické workshopy, vďaka ktorým získali prehľad o tom, čo sa dialo na slovenskom realitnom trhu v roku 2017. Špeciálnym hosťom bol Ing. Ivan Mikloš. Tento rok opäť priniesol rekordy v developmente, ale tiež celkovo v predaji nehnuteľností na bývanie. Realitný boom zaznamenali aj komerčné nehnuteľnosti v office segmente, maloobchode, a tiež pribudli rozsiahle podnikateľské objekty určené na logistiku.

Počas konferencie a galavečera sme si pripomenuli dobrodružné realitné začiatky v porevolučnom období a diskutovali o aktuálnych trendoch v bývaní. Odborníci na development sa tiež vyjadrili k tomu, ktorým smerom sa uberá slovenský rezidenčný trh, finančníci zase k téme aké sú prognózy vo financovaní, ako si uplatniť dane.

Slávnostný galavečer priniesol príjemnú zábavu a kvalitný sprievodný program – nádherné energické tanečné vystúpenia a hudobný koncert Roba Opatovského, jemne ladený predvianočnou atmosférou. Počas galavečera boli slávnostne udelené plakety bývalým prezidentom NARKS za ich dlhoročný prínos v oblasti realitného sprostredkovania a aktivitu, ktorej vďačíme aj za vznik a založenie najstaršej profesionálnej asociácie realitných kancelárií na Slovensku – NARKS.


Termín konania: 8. december 2017, DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava