Realitná konferencia NARKS 2017

Realitná konferencia NARKS privítala v roku 2017 viac ako 350 realitných profesionálov, bankárov a finančných odborníkov z oblasti nehnuteľností z celého Slovenska. Odborný program a slávnostný galavečer boli ešte výnimočnejšie ako po predošlé ročníky, keďže NARKS oslávila zároveň svoje 25. výročie.

Oslávili ho zástupcovia z realitných kancelárií, ako aj príbuzných odborov. Využili tak odborný program a praktické workshopy, vďaka ktorým získali prehľad o tom, čo sa dialo na slovenskom realitnom trhu v roku 2017. Špeciálnym hosťom bol Ing. Ivan Mikloš. Jeho odborná prednáška priniesla pohľad na zákonitosti realitného biznisu, ktoré ovplyvňujú slovenský, ale tiež americký či európsky realitný trh. Tento rok opäť priniesol rekordy v developmente, ale tiež celkovo v predaji nehnuteľností na bývanie. Realitný boom zaznamenali aj komerčné nehnuteľnosti v office segmente, maloobchode, a tiež pribudli rozsiahle podnikateľské objekty určené na logistiku.

Počas konferencie a galavečera sme si pripomenuli dobrodružné realitné začiatky v porevolučnom období a diskutovali o aktuálnych trendoch v bývaní. Odborníci na development sa tiež vyjadrili k tomu, akým smerom sa uberá slovenský rezidenčný trh, finančníci zase k téme, aké sú prognózy vo financovaní, alebo ako si uplatniť dane.

Slávnostný galavečer priniesol príjemnú zábavu a kvalitný sprievodný program – nádherné energické tanečné vystúpenia a hudobný koncert Roba Opatovského, jemne ladený predvianočnou atmosférou. Počas galavečera boli slávnostne udelené plakety bývalým prezidentom NARKS za ich dlhoročný prínos v oblasti realitného sprostredkovania a aktivitu, ktorej vďačíme aj za vznik a založenie najstaršej profesionálnej asociácie realitných kancelárií na Slovensku – NARKS.

Aj tento ročník sme odovzdali realitné ocenenia Kancelária roka za rok 2017.


Termín konania: 8. december 2017, DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava