Realitná konferencia NARKS 2020

1. ONLINE konferencia NARKS

V roku 2020 zažíval realitný trh nebývalé obmedzenia, ktoré priniesla pandemická situácia v Európe a vo svete. Nikto si nevedel predstaviť situáciu vo svojom živote alebo v každodennej práci, keď sa základné práva a slobody obmedzia. Dôvodom bolo šíriace sa ochorenie, ktoré spôsobil nový koronavírus podobný tým, s ktorými už viackrát bojovali ázijské krajiny. Európu pandémie v tomto storočí našťastie nezasiahli. Až doteraz…

Život sa zmenil nielen u nás, ale aj v iných krajinách. Opatrenia na boj s Covidom zasahovali výrazne do ekonomiky a boli aj odvetvia, ktoré čelili nepredvídane ťažkému obdobiu. Ako bol na tom realitný trh? Ceny nehnuteľností napriek situácii v ekonomike rástli, a to nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách – tieto aj ďalšie témy odzneli na konferencii v roku 2020.

Konferencia NARKS 2020 priniesla informácie a prispela pomocnou rukou realitným kanceláriám v prekonávaní prekážok, zmierňovaní dopadov a zmien, ktoré sa prejavili na realitnom trhu. Konferencia sa orientovala najmä na budúce možné výzvy v realitách na Slovensku v horizonte 6 mesiacov až 1 roka.

26. november 2020, online z Bratislavy