Realitná konferencia NARKS 2015

Mimoriadne úspešná konferencia zameraná na realitných profesionálov na Slovensku poskytla majiteľom realitných kancelárií, ich maklérom, ale aj finančným sprostredkovateľom, developerom a ostatným profesionálom z oblasti realít najaktuálnejšie informácie o trendoch na slovenskom trhu.

Ďalší ročník Realitnej konferencie NARKS  bol rovnako programovo bohatý, odborne zameraný ako predchádzajúci ročník 2014, kedy sa predstavil nový koncept konferencie otvorenej pre širokú odbornú verejnosť.

Rok 2015 priniesol účasť realitných profesionálov zo Slovenska aj zahraničia. Témou dňa a galavečera bol spoločný európsky realitný trh. Na konferencii sa zúčastnili  hlavní predstavitelia európskej asociácie CEPI-CEI prezident Jens-Ulrich Kiessling, viceprezident Manuel Negrão, členovia európskej asociácie za Rakúsko Elisabeth Rohr a ČR Jan Borůvka.

Galavečer so sprievodným programom si okrem slovenských realitných odborníkov vychutnali aj hostia z 30 krajín Európy, ktorí sa v tom čase zúčastnili na súbežne prebiehajúcom valnom zhromaždení v Bratislave.

Konferencia tak bola unikátnou európskou networkingovou príležitosťou na budovanie nových kontaktov vo svete realitného biznisu.

 

27. november 2015, hotel Sheraton v Bratislave